Gabinet chirurgii plastycznej

Gabinet chirurgii plastycznej specjalizuje się w różnego rodzaju zabiegach i procedurach mających na celu poprawę wyglądu ciała, twarzy i innych części ciała pacjentów. Chirurdzy plastyczni posiadają specjalistyczne szkolenie i doświadczenie w dziedzinie chirurgii plastycznej, które obejmuje zarówno procedury operacyjne, jak i nieoperacyjne. Oto niektóre z obszarów, którymi zajmuje się gabinet chirurgii plastycznej:

• Zabiegi na twarz: Chirurdzy plastyczni przeprowadzają różne procedury chirurgiczne na twarzy, takie jak lifting twarzy, plastyka nosa, plastyka powiek, lifting czoła, usuwanie zmarszczek i wypełnianie twarzy.
  • Plastyka piersi: Wykonywanie zabiegów związanych z poprawą kształtu i rozmiaru piersi, takie jak powiększanie piersi, redukcja piersi, rekonstrukcja piersi po mastektomii i inne.
  • Liposukcja: Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała w celu modelowania sylwetki.
  • Abdominoplastyka: Wykonywanie operacji brzucha, aby usunąć nadmiar skóry i tkanek tłuszczowych, a także wzmocnić mięśnie brzucha.
  • Rekonstrukcja twarzy i ciała po urazach i operacjach onkologicznych: Chirurdzy plastyczni zajmują się rekonstrukcją tkanek i narządów po urazach lub operacjach związanych z nowotworami.
  • Odbudowa kości: Chirurdzy plastyczni mogą przeprowadzać operacje odbudowy kości i tkanki kostnej, takie jak przeszczepy kości.
  • Zabiegi nieoperacyjne: Gabinety chirurgii plastycznej oferują również różne procedury nieoperacyjne, takie jak zastrzyki wypełniające zmarszczki, iniekcje botulinum (np. Botox), laseroterapia i wiele innych.
  • Rekonstrukcja narządów płciowych: Przeprowadzanie operacji rekonstrukcyjnych narządów płciowych w przypadku transpłciowych pacjentów.

• Gabinety chirurgii plastycznej pomagają pacjentom poprawić swój wygląd, zwiększyć pewność siebie i odzyskać funkcje po urazach lub operacjach. Chirurdzy plastyczni pracują z pacjentami, aby dostosować procedury do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań estetycznych, zawsze z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i etyki medycznej.

tel. do rejestracji: 532 84 84 84
    Święcickiego 1/H 84, 63-100 Śrem